Mesoline Tight to połączenie składników wygładzających i antyoksydacyjnych mające na celu przywrócenie jędrności skóry.

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd. Większość z nich działa jednak jedynie na powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy hamowanie rozpadu kolagenu i stymulacja produkcji nowego odbywa się w głębokich warstwach. Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry.

Ładny biust – bez względu na rozmiar – powinien być po prostu jędrny. Kiedy skóra piersi zaczyna robić się wiotka i cienka jak papier, łatwiej ulega prawom grawitacji. Piersi zmieniają swój kształt – stają się wklęsłe w górnej części, nad brodawkami sutkowymi i wypukłe poniżej.

Revital Celluform to specjalna formuła, której działanie można porównać do łagodnej liposukcji. Zabieg polega na podawaniu substancji czynnej podskórnie za pomocą cienkiej igły. Substancja podana śródskórnie przeciwdziała cellulitowi – niweluje go. Zabieg można zatem porównać do klasycznej mezoterapii. Revital Celluform eliminuje także miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej np. w okolicy podbródka.

Pozwala na eliminację miejscowych nagromadzeń tłuszczu na twarzy (podbródek) i w innych rejonach ciała (brzuch, pośladki, uda). Lipoliza chemiczna jest uznana za jedną ze skuteczniejszych metod modelujących ciało, zaraz po liposukcji chirurgicznej. Zabieg ten stosuje się u pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu.