ZAKUP BONU PODARUNKOWEGO

RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ !

tel:+48-793-864-289

Mesoline Tight - usuwanie rozstępów

Mesoline Tight to połączenie składników wygładzających i antyoksydacyjnych mające na celu przywrócenie jędrności skóry.

Restylane Skinboosters - Lifting dłoni

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd. Większość z nich działa jednak jedynie na powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy hamowanie rozpadu kolagenu i stymulacja produkcji nowego odbywa się w głębokich warstwach. Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry.

Poprawa jędrności biustu

Ładny biust – bez względu na rozmiar – powinien być po prostu jędrny. Kiedy skóra piersi zaczyna robić się wiotka i cienka jak papier, łatwiej ulega prawom grawitacji. Piersi zmieniają swój kształt – stają się wklęsłe w górnej części, nad brodawkami sutkowymi i wypukłe poniżej.

Celluform

Revital Celluform to specjalna formuła, której działanie można porównać do łagodnej liposukcji. Zabieg polega na podawaniu substancji czynnej podskórnie za pomocą cienkiej igły. Substancja podana śródskórnie przeciwdziała cellulitowi – niweluje go. Zabieg można zatem porównać do klasycznej mezoterapii. Revital Celluform eliminuje także miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej np. w okolicy podbródka.

Lipoliza iniekcyjna

Pozwala na eliminację miejscowych nagromadzeń tłuszczu na twarzy (podbródek) i w innych rejonach ciała (brzuch, pośladki, uda). Lipoliza chemiczna jest uznana za jedną ze skuteczniejszych metod modelujących ciało, zaraz po liposukcji chirurgicznej. Zabieg ten stosuje się u pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznemu.