ZAKUP BONU PODARUNKOWEGO

RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ !

tel:+48-793-864-289

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 w kontrolowany sposób uszkadza skórę, zmusza to ją do odbudowy. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance, a potem jej odparowania, czyli ablacji, oraz wydzielenia ciepła, które uszkadza komórki, w tym także komórki kolagenowe. Równocześnie uruchamiane są procesy naprawcze, które powodują tworzenie się nowego kolagenu.

Lifting bez skalpela - ULVERIN

NOWOŚĆ! Podczas zabiegu skoncentrowana energia ultradźwiękowa dostarczana jest do tych samych fundamentalnych warstw tkanek, na których pracują chirurdzy plastyczni podczas zabiegów face-liftingu, ale nie są wykonywane żadne nacięcia skóry. Energia ta inicjuje naturalną reakcję organizmu w postaci wzrostu produkcji nowego kolagenu, oraz wzmacnia ten już istniejący.

PLASMA IQ - Naturalna elastyczność powiek.

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek !

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry.  Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić  atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd  i pewność siebie.

Rozpuszczanie tłuszczu podbródkowego - Celluform+

Nowość! INNOWACYJNY PRODUKT PRZEZNACZONY DO ROZPUSZCZANIA TŁUSZCZU PODBRÓDKOWEGO!

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez American Society for Dermatologic Surgery, dla 68% respondentów, tłuszcz zlokalizowany w okolicy podbródkowej oraz wiotkość skóry w tym miejscu, stanowi duży problem z psychologicznego punktu widzenia.

Linerase – heterologiczny kolagen typu I

Zdrową i młodą skórę zawdzięczmy dzięki głównie dzięki kolagenowi.Po 25 roku życia ubywa nam kolagenu średnio 1.5 rocznie czgo efektem jest powstawanie zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe

Produkty krwiopochodne wytwarzane z krwi lub jej składników wykorzystywane są w medycynie od wielu lat z uwagi na zawartość substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych. Osocze bogatopłytkowe jest z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach medycyny od ponad 30 lat, a jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.

Pelleve – lifting bez skalpela

Pellevé to nowoczesna metoda w dziedzinie nieinwazyjnego ujędrniania skóry. Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego. Stosując Pellevé nie ma też potrzeby wykonywania nacięć, dzięki czemu po zabiegu nie występują krwawienia, siniaki czy też blizny. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu.

Korekta bezoperacyjna nosa

Podjęcie decyzji o poddaniu się operacji chirurgicznej nosa w przypadku wielu pacjentów należy traktować jako absolutną ostateczność, wiążą się z nią bowiem duży dyskomfort i powikłania pooperacyjne. Brana jest pod uwagę przez lekarzy zazwyczaj wtedy gdy kościec nosa z różnych powodów jest wyraźnie zniekształcony a jakość życia pacjenta z tego powodu znacznie pogorszona.

Happy Lift – Lifting nitkowy

Lifting nitkowy to małoinwazyjna metoda modelowania twarzy i szyi, która pozwala na uzyskanie efektów w największym stopniu przypominających wynik operacji plastycznej ale w odróżnieniu od niej nie pozostawia żadnych blizn a efekt kosmetyczny jest bardzo naturalny.

Nici Aptos – Lifting bez skalpela

Początki odmładzania spod znaku Aptos sięgają ponad 16 lat wstecz. Od tamtej pory metody były regularnie unowocześniane, uzupełniane i rozwijane, przez co obecnie prezentują bogatą i skuteczną ofertę korygowania opadających tkanek miękkich, przez specjalistów nazywanych ptozami.

Nici BARB – Odmładzanie i lifting

Innowacyjna metoda walki z upływem czasu polega na implantacji podskórnej nici First Lift Barb z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi, które wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu. Rezultaty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat!

Teosyal Redensity II

Wchodzący do Polski Teosyal Redensity II® to wyspecjalizowany wypełniacz do likwidacji cieni pod oczami.
Korektory i ciemne okulary nie będą już potrzebne!

Nici PDO - Bezoperacyjny lifting

Klasyczny lifting twarzy z użyciem skalpela powoli odchodzi w przeszłość. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi nieinwazyjny, bezpieczny, komfortowy i przede wszystkim bardzo skuteczny lifting wchłanialnymi nićmi PDO.

Mesoline roller

Mesoline Roller to innowacja w systemie transdermalnego podawania leków oparta na mikro-nakłuciach. 540 igieł w tym urządzeniu stymuluje naturalne leczenie skóry poprzez produkcję kolagenu. Aktywne składniki aplikowane na skórę wnikają na głębokość 0,3% zgodnie z charakterystycznymi cechami komórek takimi jak rogowacenie. Mesoline Roller zwiększa efektywność wnikania aplikowanych składników tworząc setki mikro-kanalików.

LightEYES

Light EYES Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja, jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów, jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

IDEBAE ANTIAGING

Wyjątkowy i niezwykle silny przeciwutleniacz z mocną formułą zawierającą Idebenon ( syntetyczny variant Coenzymu Q10) oraz DMAE (dwumetyloaminoetanol). Wolne rodniki przyspieszaja proces starzenia sie skóry, utrate jej elastycznosci i powstawanie zmarszczek. Sa juz jednak kosmetyki, które przed nimi chronia.  IDEBENON to nowa bron współczesnej kosmetologii.

NUCLEONIX DNteA

Nucleonix DNteA to gotowy do użycia mezo-koktail składający się z nukleotydów DNA, wyciągu z zielonej herbaty i kwasu hialuronowego, których zadaniem jest wspólne działanie w celu stymulacji wewnątrzkomórkowego metabolizmu.

Mezoterapia

Jest to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na bardzo precyzyjnym wstrzykiwaniu niewielkich dawek odpowiedniej substancji, bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Pozwala na uzyskiwanie szybkich i doskonałych efektów – podawane są one bowiem dokładnie w odpowiednie miejsca, gdzie mają oddziaływać. (twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch.

Modelowanie konturu twarzy

Jednym z objawów starzenia się jest zanik tłuszczu na twarzy i jego przemieszczanie się w dół. Modelowanie twarzy preparatami z kwasem hialuronowym umożliwia odzyskanie objętości wynikającej z zanikającego z wiekiem tłuszczu, zwykle w okolicach kości policzkowych, policzków i „doliny łez”.

Modelowanie ust

Przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego można znacznie powiększyć lub tylko nieznacznie uwydatnić usta. Jesteśmy w stanie skorygować ich kształt, ewentualne mankamenty lub asymetrię. Powiększanie ust jest zabiegiem mało inwazyjnym i bardzo skutecznym.