ZAKUP BONU PODARUNKOWEGO

RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ !

tel:+48-793-864-289

Jest to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na bardzo precyzyjnym wstrzykiwaniu niewielkich dawek odpowiedniej substancji, bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Pozwala na uzyskiwanie szybkich i doskonałych efektów – podawane są one bowiem dokładnie w odpowiednie miejsca, gdzie mają oddziaływać. (twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch.

Zabiegi może wykonywać tylko lekarz manualnie za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki lub też mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. W mezoterapii stosowane są obecnie gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach lub ampułkostrzykawkach. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane przez lekarza w zależności od rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.

Mezoterapia stymuluje naturalne właściwości naprawcze skóry, dlatego ostateczny efekt zależy również od indywidualnych możliwości regeneracyjnych organizmu. Mezoterapia jest zabiegiem silnie odżywczym i rewitalizującym, który w znacznym stopniu poprawia jędrność i napięcie skóry oraz koryguje zmarszczki. Wstrzykiwane preparaty mają skondensowane i miejscowe działanie, a pierwsze rezultaty widoczne są już kilka chwil po dokonaniu zabiegu.

Mezoterapia igłowa nie jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. By zapewnić pacjentowi maksimum komfortu stosowane jest miejscowe znieczulenie w postaci maści Emla.

Wskazania do mezoterapii:

  • zwiotczenie skóry
  • usuwanie rozstępów
  • zapobieganie wypadaniu włosów
  • usuwanie cellulitu (uda, brzuch, pośladki)
  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi co 10-14 dni przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu.