ZAKUP BONU PODARUNKOWEGO

RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ !

tel:+48-793-864-289

TRICOPLEX – specjalistyczna terapia trychologiczna

NOWOŚĆ - Wyjątkowa linia profesjonalnych preparatów do pielęgnacji skóry głowy stworzona pod okiem specjalistów.

DR.CYJ Hair Filler

NOWOŚĆ - Pierwszy na świecie HAIR FILLER – certyfikowany certyfikatem medycznym CE
Dr.CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Leczenie Migreny (Botox)

Ocenia się że bóle migrenowe dotyczą około 10 % społeczeństwa, wiemy również, że problem ten dotyka zdecydowanie częściej kobiety. Migrena jest jednostką chorobową trudną do leczenia,może ewaluować w postać przewlekłą(CM),wtedy ból głowy występuję powyżej 15 dni w miesiącu znacznie utrudniając normalne funkcjonowanie w życiu codziennym,zapadalność to 2-4% rocznie ogólnej populacji.

Usuwanie kępek żółtych powiek

Kępki żółte powiek towarzyszą hiperlipoproteinemiom (zaburzeniom metabolicznym) i są związane z odkładaniem cholesterolu w skórze.

Cosmelan

Zabieg usuwa plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Cosmelan jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni.

DERMAPEN

Urządzenie DERMAPEN® firmy EQUIPMED pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Plastyka powiek (Blefaroplastyka)

Blefaroplastyka jest  najskuteczniejszą metodą poprawiania – odmładzani wyglądu oczu. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu pacjent jest przytomny nie odczuwa żadnego bólu. Powieki i obszar wokół oczu są znieczulone. Operacja korekcji powiek zajmuje przeważnie 1-3 godzin. Przy korekcji powiek górnych lekarz wykonuje nacięcie w miejscu naturalnych bruzd na powiekach, następnie oddziela skórę od leżącej poniżej tkanki tłuszczowej i mięśni, usuwa zbędny tłuszcz i często wycina nadmiar skóry i/lub mięśni. Po operacji występują obrzęki i zasinienia wokół oczu. Dolegliwości te znikają po upływie tygodnia.

Mezoterapia Włosów. HAIR - Rewitalizacja.

Mezoterapia skóry głowy jest bardzo skuteczną metodą w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle substancji odżywiających włosy powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w 20% przypadków możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Peelingi

Peeling wykonuje się celem korekcji defektów kosmetycznych czy chorobowych w obrębie samego naskórka lub jednocześnie naskórka i skóry właściwej np. blizny , zmiany trądzikowe, zmarszczki , przebarwienia, zaburzenia pigmentacji. Jest to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej.