ZAKUP BONU PODARUNKOWEGO

RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ !

tel:+48-793-864-289

Skóra mężczyzn w porównaniu ze skórą kobiet jest grubsza, zawiera więcej kolagenu i elastyny, co powoduje, że dłużej jest jędrna i elastyczna, a pierwsze oznaki starzenia pojawiają się później - zwykle po 40 roku życia. Jednak, gdy już pojawią się pierwsze zmarszczki, to są zazwyczaj bardziej widoczne i głębsze niż u Pań.

Męska skóra jest dużo lepiej nawilżona. Związane to jest z wpływem testosteronu na gruczoły łojowe, które produkują dwa razy więcej łoju. Dlatego też częstym problemem jest skóra łojotokowa, świecąca się z rozszerzonymi porami, zaskórnikami i wypryskami. Niezbędna staje się odpowiednia pielęgnacja, ale wymaga ona cierpliwości i regularności stosowania, co nie zawsze jest możliwe.

Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która zyskuje coraz szersze rzesze zwolenników wśród Panów.

Jest to dynamicznie rozwijająca się dziedzina, mająca wiele do zaoferowania, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie stres, palenie papierosów, zanieczyszczenie środowiska powodują szybsze starzenie się skóry, a zdrowy, atrakcyjny wygląd może być gwarancją sukcesu.

Zastrzyki z botoksu, korygowanie zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia, peeling,odmładzanie falami radiowymi to tylko część zabiegów, które pozwolą uzyskać naturalny i zrelaksowany wygląd, który to z kolei jest integralną częścią naszego dobrego samopoczucia.

Dużym problemem Panów jest nadmierna potliwość, spowodowana faktem, że skóra męska zawiera więcej gruczołów potowych. Jest to szczególnie kłopotliwe dla tych, którzy prowadzą zawodowo aktywny tryb życia, odbywają wiele biznesowych spotkań. Dyskomfort w postaci nieestetycznych plam pod pachami czy spoconych dłoni może być przyczyną stresu , odbierać pewność siebie, przeszkadzając w osiągnięciu sukcesu. Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową przynosi dobre rezultaty, które utrzymują się kilka miesięcy.